Dongguan Yuheng kremíka plastové výrobky Co, sro.spoločnosti výrobný závod sa nachádza v Dongguan City Development Zone, Guangdong Province, bola založená na začiatku roka 2010. , s viac než 6 rokov skúseností v dizajne, vývoja, výroby a predaja, a má sa stane priemyselnú výrobu a gold dodávateľa pre všetky druhy propagačné darčeky, vrátane mäkkého pvc, siliocne, gumy a zinok kovový dary, ako keychians, pvc tašiek, chladnička magnet, tácky, kľúčových kryt bar mat mobil prípad, silikónové hodinky, silikónové tortu formy silikónové autosedačky vankúš ect.


Mnoho rokov výrobných skúseností a vysokou technolugy. Sme rýchlo rozvíjať a stať jedným z profesionálnych dodávateľov výkonný darčeky a prémií.

未命名_副本

S radosťou byť uznané našich zákazníkov z celého sveta. Avšak sme nikdy nebude spokojný s čo sme dosiahli. S cieľom poskytnúť v produkt, kvalita za konkurencieschopnú cenu, držíme silu nášho R&D oddelenia vyrábať módne položky a naše oddelenie kvality zabezpečiť prísnu kontrolu kvality našich výrobkov, tiež zvláštna cena - Sledujte systém v našej továrni na zabezpečenie všetky oddelenia beží na najnižšie náklady oproti iným továrňach.


Sme úprimne invit vaša spoločnosť byť našimi partnermi pre firmy úspešné podnikanie, sme vždy venujeme slúžiť vám lepšie s najlepšie služby, zlaté výrobky a najdôležitejšie konkurencieschopnú cenu.

initpintu_副本

Naším cieľom je byť dlhodobým obchodným partnerom a priateľom. Tešíme sa na počujem od vás čoskoro. Dúfam, že máme pekné dcooperation čas.